Hakkımızda

Smart Solutions, faaliyet alanları arasında yer alan fuar standları, showroom, mağaza ve ürün tanıtım  standları ile ülkemizde ve yurtdışının herhangi bir noktasında profesyonel hizmet anlayışı ile kurumsal kimliğinizin en iyi şekilde yansıtılması için özgün, ekonomik ve alternatif çözümler sunmaktadır.

Stand Tasarımları ve Uygulamaları

Fuar organizasyonlarında ihtiyacınız olan en iyi stand tasarım ve uygulamalarını en üst seviyede karşılayan anahtar teslimi kiralık
olarak siz müşterilerimize sunmaktayız.

Profesyonel tasarım ekibi ile özgün stand tasarım ve projelendirmelerini gerçekleştirmekte olup, deneyimli ekibi ile imalat ve uygulamaları tam zamanında yapmayı ilke edinmektedir.

Tecrübeli Uzman Kadro

Tecrübemizle, çeşitli sektörlerdeki fuarlarda faaliyet gösteren firmamız gücüne güç katarak sektörde lider olma yolunda ilerlemektedir.

Smart Solutions, çalışmalarında müşteri hedeflerini doğru algılayarak, amacına uygun projeleri üreterek, uzman kadrosu ile birçok projeyi hayata geçirmiş ve müşterilerinin güvenini kazanmıştır.


Hızlı Üretim

Tasarım projelerimizin imalat sürecini, tecrübeli teknik personellerimizle gerçekleştirmekteyiz. İmalat kapsamındaki tüm ahşap işlerimizi kendi üretim tesisimizde ve çözüm ortaklarımızla birlikte yapıp, geniş depolama alanları ile eş zamanlı birçok proje imal edilmekte ve depolanmaktadır.

Smart Solutions

Tüm çalışmalarımızda temel hedefimiz, müşterilerimizin onay verdiği projenin sahada tüm detayları ile zamanında hayata geçirilmesidir.

Smart Solutions, İstanbul’da bulunan depo ve atölyeleri ile çözüm ortaklarının sağladığı imkanlarla ve yakın zamanda Almanya’da yer alacak üretim tesisiyle, tüm müşterilerine Türkiye ve Avrupa'da etkin hizmet sunmayı amaçlamaktadır.

Mutlu Müşteriler Yaratıyoruz

Müşterilerilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını, beklediklerinden daha da kaliteli hizmet ile karşılayıp, çözüm odaklı çalışmalarımızla destekleyerek müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlıyoruz.

×